CAR-MASTER KRAKÓW +48 (12) 379 99 99 CAR-MASTER NOWY SĄCZ +48 (18) 414 39 31

Jaguar w programie Approved

Jaguar XE 2.0 i4D 180 KM RWD Automat Prestige w cenie 154.500 zł brutto. Rata miesięczne 980 zł netto/mies. 20% opłaty wstępnej, okres finansowania 36 mies., roczny limit przebiegu 20 tyś.km. Spalanie w cyklu mieszanym 4,2 l/100km, średnia emisja CO2 110 g/km.

Obietnica Approved

Celem programu Jaguar Approved jest zapewnienie klientowi poziomu jakości, obsługi i zadowolenia, jak w przypadku zakupu nowego samochodu.
Zobowiązanie, które przyjmujemy daje Państwu pewność, że w chwili przekazania kluczyków pojazd znajduje się w najlepszym możliwym stanie, a spokój oferowany jest w standardzie.
Kompleksowe wsparcie i wysoki poziom obsługi dostępne są wyłącznie u autoryzowanych Dilerów marki Jaguar. Wszystkie pojazdy oferowane w ramach programu Approved:

-Są objęte minimum 2-letnią Gwarancją Approved
-Posiadają 24-miesięczny pakiet Assistance obowiązujący na terenie całej Europy
-Przechodzą rygorystyczną kontrolę obejmującą 165 punktów, w tym układów mechanicznych, elektrycznych i systemów bezpieczeństwa
-Zostały przygotowane przez wyszkolonych Techników Jaguara, z wykorzystaniem najnowszych technologii diagnostycznych i oryginalnych części zamiennych
-Są poddawane weryfikacji przebiegu i historii serwisowej
-Przechodzą test drogowy przeprowadzony przez Technika przeszkolonego przez Jaguara

Zobowiązanie, które podejmujemy sprzedając pojazdy objęte programem Jaguar Approved ma dać Państwu absolutną pewność,
że samochód nie posiada żadnych wad prawnych ani technicznych, oraz że jego eksploatacja będzie źródłem samych przyjemnych doznań.