CAR-MASTER KRAKÓW +48 (12) 379 99 99 CAR-MASTER NOWY SĄCZ +48 (18) 414 39 31

Oferta F-PACE

Nowy Jaguar F-Pace 1590 netto/mies.**

PIERWSZY SPORTOWY SUV JAGUARA
3 LATA SERWISU GRATIS, 3 LATA I NOWY SAMOCHÓDF-PACE to najbardziej praktyczny sportowy samochód Jaguara. Łączy on przyjemność prowadzenia z uniwersalnością. Zaawansowany technologicznie w każdym calu F-PACE gwarantuje bezpieczeństwo, łączność i rozrywkę. Nadaje się na każdą drogę i każdy dzień. F-PACE to Jaguar dla Ciebie, Jaguar dla Twojej rodziny.

F-PACE to najnowszy model z serii pięknych, ekscytujących samochodów. Jego proporcje są pełne ekspresji, poprawiają aerodynamikę i zdolności terenowe. Uzupełnienie jego zdecydowanego charakteru stanowi podkreślająca obły kształt samochodu, zwężająca się ku górze linia dachu.

F-PACE ma zapewnić przestrzeń dla Ciebie, Twoich pasażerów i Twojego stylu życia. Aby dodatkowo zwiększyć pewność kierowcy i bezpieczeństwo, F-PACE jest wyposażony w zaawansowane systemy wspomagajace kierowcę, które każdą podróż czynią bardziej odprężającą i łatwiejszą.
UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ

*Pole wymagane

**Oferta dotyczy Jaguara F- Pace w wersji Pure 2.0 I4D A/T w cenie 202 410,00 PLN brutto. LPS MAX 15 % OW, 36 miesięcy, wartość końcowa 62, 65%.